Your cart is currently empty!
Детали
| Размер (ШхВхГ) | 4.5×4.8×5 см |
|---|---|
| Коллекция | Priority |
| Производитель | Китай |
| Гарантия | 24 мес. |
| Размер | 4,5×4,8×5 см |
| Материал | латунь |
| Цвет | никель браш |
| addedDate | 2023-06-10 |
| Размер (ШхВхГ) | 4.5×4.8×5 см |
|---|---|
| Коллекция | Priority |
| Производитель | Китай |
| Гарантия | 24 мес. |
| Размер | 4,5×4,8×5 см |
| Материал | латунь |
| Цвет | никель браш |
| addedDate | 2023-06-10 |