Your cart is currently empty!
Детали
| Бренд | MICASA |
|---|---|
| Коллекция | Neapel |
| Производитель | Китай |
| Гарантия | 0 мес. |
| Размер | 60 x 60 см |
| reviews_count | 3 |
| addedDate | 2023-03-18 |
| rating | 4.5 |
| Цвет | серый |
| Размер (ШхВхГ) | 60×1.5×60 см |
| Бренд | MICASA |
|---|---|
| Коллекция | Neapel |
| Производитель | Китай |
| Гарантия | 0 мес. |
| Размер | 60 x 60 см |
| reviews_count | 3 |
| addedDate | 2023-03-18 |
| rating | 4.5 |
| Цвет | серый |
| Размер (ШхВхГ) | 60×1.5×60 см |