Your cart is currently empty!
Детали
| Бренд | MICASA |
|---|---|
| Коллекция | Ricco |
| Производитель | Турция |
| Гарантия | 0 мес. |
| Размер | 60 x 100 см |
| Цвет | серый |
| Размер (ШхВхГ) | 60×2.5×100 см |
| addedDate | 2024-07-24 |
| Бренд | MICASA |
|---|---|
| Коллекция | Ricco |
| Производитель | Турция |
| Гарантия | 0 мес. |
| Размер | 60 x 100 см |
| Цвет | серый |
| Размер (ШхВхГ) | 60×2.5×100 см |
| addedDate | 2024-07-24 |