Your cart is currently empty!
Детали
| Размер (ШхВхГ) | 7×9.5×7 см |
|---|---|
| addedDate | 2023-07-21 |
| rating | 5 |
| Бренд | EVIO |
| Коллекция | Dublin |
| Производитель | Китай |
| Гарантия | 0 мес. |
| Размер | 7х9,5х7 см |
| Материал | полирезин |
| Цвет | бежевый |
| Размер (ШхВхГ) | 7×9.5×7 см |
|---|---|
| addedDate | 2023-07-21 |
| rating | 5 |
| Бренд | EVIO |
| Коллекция | Dublin |
| Производитель | Китай |
| Гарантия | 0 мес. |
| Размер | 7х9,5х7 см |
| Материал | полирезин |
| Цвет | бежевый |