Your cart is currently empty!
Детали
| Размер (ШхВхГ) | 63,4×13,9×21,7 см |
|---|---|
| addedDate | 2020-07-10 |
| Коллекция | Hagel |
| Производитель | Германия |
| Гарантия | 120 мес. |
| Размер | 63,4х13,9х21,7 см |
| Материал | латунь |
| Цвет | Хром |
| Размер (ШхВхГ) | 63,4×13,9×21,7 см |
|---|---|
| addedDate | 2020-07-10 |
| Коллекция | Hagel |
| Производитель | Германия |
| Гарантия | 120 мес. |
| Размер | 63,4х13,9х21,7 см |
| Материал | латунь |
| Цвет | Хром |