Your cart is currently empty!
Детали
| Размер (ШхВхГ) | 9×5.3×5 см |
|---|---|
| rating | 5 |
| addedDate | 2020-07-10 |
| reviews_count | 2 |
| Коллекция | Harmonie |
| Производитель | Германия |
| Гарантия | 120 мес. |
| Размер | 9х5,3х5 см |
| Материал | латунь |
| Цвет | Хром |
| Размер (ШхВхГ) | 9×5.3×5 см |
|---|---|
| rating | 5 |
| addedDate | 2020-07-10 |
| reviews_count | 2 |
| Коллекция | Harmonie |
| Производитель | Германия |
| Гарантия | 120 мес. |
| Размер | 9х5,3х5 см |
| Материал | латунь |
| Цвет | Хром |