Your cart is currently empty!
Детали
| Размер (ШхВхГ) | 60×8.4×12.6 см |
|---|---|
| Бренд | AQUANET |
| Коллекция | 3824D |
| Производитель | Китай |
| Гарантия | 60 мес. |
| Размер | 60×8,4×12,6 см |
| Материал | латунь |
| addedDate | 2023-06-10 |
| Цвет | латунь |
| Размер (ШхВхГ) | 60×8.4×12.6 см |
|---|---|
| Бренд | AQUANET |
| Коллекция | 3824D |
| Производитель | Китай |
| Гарантия | 60 мес. |
| Размер | 60×8,4×12,6 см |
| Материал | латунь |
| addedDate | 2023-06-10 |
| Цвет | латунь |