Your cart is currently empty!
Детали
| Размер (ШхВхГ) | 50×0.8×80 см |
|---|---|
| addedDate | 2024-09-07 |
| rating | 5 |
| Бренд | BATH PLUS |
| Коллекция | Crescent |
| Производитель | Индия |
| Гарантия | 0 мес. |
| Размер | 50 x 80 см |
| Цвет | зелёный |
| Размер (ШхВхГ) | 50×0.8×80 см |
|---|---|
| addedDate | 2024-09-07 |
| rating | 5 |
| Бренд | BATH PLUS |
| Коллекция | Crescent |
| Производитель | Индия |
| Гарантия | 0 мес. |
| Размер | 50 x 80 см |
| Цвет | зелёный |