Your cart is currently empty!
Детали
| Размер (ШхВхГ) | 6.9×10.9×6.9 см |
|---|---|
| addedDate | 2024-03-22 |
| Бренд | EVIO |
| Коллекция | Trendy |
| Производитель | Китай |
| Гарантия | 0 мес. |
| Размер | 6,9х10,9х6,9 см |
| Материал | полирезин |
| Цвет | чёрный |
| Размер (ШхВхГ) | 6.9×10.9×6.9 см |
|---|---|
| addedDate | 2024-03-22 |
| Бренд | EVIO |
| Коллекция | Trendy |
| Производитель | Китай |
| Гарантия | 0 мес. |
| Размер | 6,9х10,9х6,9 см |
| Материал | полирезин |
| Цвет | чёрный |