Your cart is currently empty!
Детали
| Размер (ШхВхГ) | 11.5×11.5×6.7 см |
|---|---|
| addedDate | 2023-11-01 |
| Бренд | EVIO |
| Коллекция | Cloud |
| Производитель | Китай |
| Гарантия | 0 мес. |
| Размер | 11,5х11,5х6,7 см |
| Материал | полирезин |
| Цвет | мультиколор |
| Размер (ШхВхГ) | 11.5×11.5×6.7 см |
|---|---|
| addedDate | 2023-11-01 |
| Бренд | EVIO |
| Коллекция | Cloud |
| Производитель | Китай |
| Гарантия | 0 мес. |
| Размер | 11,5х11,5х6,7 см |
| Материал | полирезин |
| Цвет | мультиколор |