Your cart is currently empty!
Детали
| Размер (ШхВхГ) | 7.8×9.5×7.8 см |
|---|---|
| addedDate | 2023-11-01 |
| Бренд | EVIO |
| Коллекция | Kyoto |
| Производитель | Китай |
| Гарантия | 0 мес. |
| Размер | 7,8х9,5х7,8 см |
| Материал | полирезин |
| Цвет | зелёный |
| Размер (ШхВхГ) | 7.8×9.5×7.8 см |
|---|---|
| addedDate | 2023-11-01 |
| Бренд | EVIO |
| Коллекция | Kyoto |
| Производитель | Китай |
| Гарантия | 0 мес. |
| Размер | 7,8х9,5х7,8 см |
| Материал | полирезин |
| Цвет | зелёный |