Your cart is currently empty!
Детали
| Размер (ШхВхГ) | 13×2.4×9 см |
|---|---|
| addedDate | 2023-09-21 |
| Бренд | EVIO |
| Коллекция | Riviera |
| Производитель | Китай |
| Гарантия | 0 мес. |
| Размер | 13х2,4х9 см |
| Материал | керамика |
| Цвет | зелёный |
| Размер (ШхВхГ) | 13×2.4×9 см |
|---|---|
| addedDate | 2023-09-21 |
| Бренд | EVIO |
| Коллекция | Riviera |
| Производитель | Китай |
| Гарантия | 0 мес. |
| Размер | 13х2,4х9 см |
| Материал | керамика |
| Цвет | зелёный |