Your cart is currently empty!
Детали
| addedDate | 2022-08-19 |
|---|---|
| Коллекция | Valentina |
| Производитель | Китай |
| Гарантия | 0 мес. |
| Размер | 300х280 см |
| Цвет | Белый |
| Размер (ШхВ) | 300×280 см |
| Бренд | MICASA |
| rating | 5 |
| reviews_count | 5 |
| addedDate | 2022-08-19 |
|---|---|
| Коллекция | Valentina |
| Производитель | Китай |
| Гарантия | 0 мес. |
| Размер | 300х280 см |
| Цвет | Белый |
| Размер (ШхВ) | 300×280 см |
| Бренд | MICASA |
| rating | 5 |
| reviews_count | 5 |