Your cart is currently empty!
Детали
| Бренд | MICASA |
|---|---|
| Коллекция | Feeling |
| Производитель | Китай |
| Гарантия | 0 мес. |
| Размер | 50 x 80 см |
| Цвет | розовый |
| Размер (ШхВхГ) | 50×0.5×80 см |
| addedDate | 2023-08-10 |
| Бренд | MICASA |
|---|---|
| Коллекция | Feeling |
| Производитель | Китай |
| Гарантия | 0 мес. |
| Размер | 50 x 80 см |
| Цвет | розовый |
| Размер (ШхВхГ) | 50×0.5×80 см |
| addedDate | 2023-08-10 |