Your cart is currently empty!
Детали
| Размер (ШхВхГ) | 11×2.5×11 см |
|---|---|
| Бренд | AQUARIUS |
| Коллекция | Rock |
| Производитель | Китай |
| Гарантия | 0 мес. |
| Размер | 11х2,5х11 см |
| Материал | доломит |
| addedDate | 2023-12-15 |
| Цвет | серый |
| Размер (ШхВхГ) | 11×2.5×11 см |
|---|---|
| Бренд | AQUARIUS |
| Коллекция | Rock |
| Производитель | Китай |
| Гарантия | 0 мес. |
| Размер | 11х2,5х11 см |
| Материал | доломит |
| addedDate | 2023-12-15 |
| Цвет | серый |